Художня виставка батьківського комітету Енн Арундел відображає бачення студентами кращого світу

Без обмежень, як би ви змінили світ?

Рада асоціацій батьків і вчителів округу Енн Арундел запросив мистецтво для своєї щорічної художньої програми «роздуми», в якій студентам задавалося це питання.

Відповідь? Рятуючи тварин, запобігаючи засмічення, доглядаючи за велосипедистами і проявляючи доброту, серед інших дій.

У шоу» відображення » взяли участь 12 дітей з початкових шкіл округу. Конкурс повернувся цього року після річної перерви через COVID-19.

Віце-президент батьківського комітету округу Тамара Бергер сказала, що часто студенти обмежені в тому, як вони можуть виразити себе. Програма «роздуми» покликана заохочувати свободу самовираження.

“Це так, як ви відчуваєте себе комфортно, яким би способом ви не хотіли висловити те, що ви хочете зробити особисто, щоб змінити світ. Це допомагає їм зазирнути в себе і задуматися про те, хто вони такі, що вони можуть принести», – сказала вона.

Студент Серен Кухнер намалював людину, яка збирає сміття і складає його в урни, помічені для сміття і переробки. Заява художника з твором під назвою «без сміття, без стресу» дала чітку оцінку проблемам, пов’язаним зі сміттям.

«Якщо сміття вб’є дерева, які є рослинами, тоді не буде ніякого кисню. Тоді люди помруть. І якщо люди помруть, то це буде кінець світу, і ми будемо схожі на динозаврів, за винятком частини сміття!”

Студентка Рейчел Кнауб намалювала себе читаючою на великому дереві під назвою «Великий дуб». У своїй заяві вона написала про важливість зв’язку з природою.

«Я хочу змінити світ, заохочуючи дітей та інших людей виходити на вулицю, щоб читати і грати, тому що люди були так поглинені своїми екранами, що забули про чудеса природи».

Райдер і Перл Олсен обидва були стурбовані порятунком тварин по всій планеті, особливо зникаючих видів в Африці і рідкісного ящера, ссавця з лускатою шкірою, якого вбивають і продають за його луску.

«Ящери-це тварини, що знаходяться під загрозою зникнення, яких продають через їх луски і м’яса. Я хотів би змінити світ, підвищивши обізнаність про турботу про всі види», – написав Райдер Олсен.

Студентка Зої Хайдер намалювала картину яскравими фарбами, яка передає послання» дивіться вгору, стережіться » для велосипедистів на дорозі.

«Їзда на велосипеді-відмінна вправа! Нам потрібно бути дуже обережними, коли ми їдемо по дорозі, тому що там може бути велосипедист!”

Студентка Теодора Хорн використовувала струни, щоб створити нерівний фон для своєї роботи «Будь добра». Чорною фарбою вона п’ять разів повторила на полотні фразу»будь добра».

«Я використовував рядок, який виглядає нерівним, але слово «добрий» – це м’яке послання. Це цілеспрямовано і потужно», – написала вона в своїй заяві.

Мати Хорна Вассі Хорн сказала, що конкурс був дуже веселим для її дітей. Її дитина Ксандер теж брав участь у конкурсі, намалювавши веселку з написом «Доброта» над нею.

«Вони можуть проявити себе так, щоб всі в окрузі могли поділитися і побачити», – сказала вона. «Це хороший відрив від завдань».

Церемонія нагородження переможців відбулася в одентонській філії Публічної бібліотеки округу Енн Арундел 24 лютого. Художня робота, представлена на конкурс, була вивішена в штаб-квартирі шкільної системи за адресою 2644 Ріва-роуд в Аннаполісі, в коридорі, який веде до палат Ради з освіти.

Без обмежень, як би ви змінили світ? Рада асоціацій батьків і вчителів округу Енн Арундел запросив мистецтво для своєї щорічної художньої програми «роздуми», в якій студентам задавалося це питання. Відповідь? Рятуючи тварин, запобігаючи засмічення, доглядаючи за велосипедистами і проявляючи доброту, серед інших дій. У шоу» відображення » взяли участь 12 дітей з початкових шкіл округу.…

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.