Один з двох чоловіків з Балтімора, звинувачених у стрілянині зі смертельними наслідками в парку Макелдеррі, засуджений і засуджений до 50 років в’язниці

Один з двох чоловіків, звинувачених у зйомці смертельних випадків у 2020 році в районі Макелдеррі-Парк в Балтіморі, був визнаний винним у вбивстві і засуджений до 50 років тюремного ув’язнення.

Суд над іншим чоловіком, обвинуваченим у вбивстві 21-річного Донтрелла Толівера 6 квітня 2020 року, був відкладений після того, як в середу почався відбір присяжних.

Кіт Гладден, 35 років, з Балтімора, в середу вранці подав до суду на Елфорда за одним звинуваченням у вбивстві першого ступеня і по одному звинуваченню у використанні вогнепальної зброї при здійсненні насильницького злочину. Заява Елфорда дозволяє Гладдену відстоювати свою невинність, визнаючи при цьому, що у штату достатньо доказів, щоб засудити його.

Суддя окружного суду Балтімора Джіні Дж. Хонг засудила Гладдена до довічного ув’язнення з відстрочкою виконання покарання на все, крім 50 років. Якщо Гладден порушить умови свого звільнення після виходу з в’язниці, він може бути заарештований, і суддя може призначити йому довічне ув’язнення.

Адвокат Гладдена, Джон Кокс, сказав, що він подав юридичні документи, щоб Гладден міг у майбутньому клопотати про зміну вироку.

Кокс сказав, що Гладден погодився на заяву Елфорда, тому що він стверджує, що це діяння не було навмисним, оскільки «немає ніяких мотивів», які пов’язували б його клієнта з жертвою.

Прокурор штату Балтімор Мерилін Мосбі засудила цей злочин і похвалила свого прокурора за «її Лютий захист в залі суду», йдеться в заяві її офісу.

«Нахабний і безсердечний характер цього вбивства заслуговує осуду», – сказав Мосбі. «Мої думки і молитви з сім’єю і друзями містера Толівера, яким залишилося пережити цю невимовну трагедію, коли вони оплакують раптову втрату своєї коханої людини. Дії обвинуваченого були неприйнятними, і він заслужено буде притягнутий до відповідальності за свою зневагу до іншого життя».

Приблизно два роки тому співробітники поліції Балтімора близько 2 години ночі відреагували на 400-й квартал Північної Монтфорд-авеню після повідомлень про стрілянину та оповіщення про міську систему виявлення вогнепальної зброї ShotSpotter, яка зафіксувала вісім пострілів, згідно з документами звинувачення, складеними детективами.

Детективи написали, що поліцейські знайшли Толівера на розі Монтфорд-авеню і Джефферсон-стріт. У нього були вогнепальні поранення правої руки, тулуба і ніг.

Медик надав допомогу Толіверу на місці події і доставив його в лікарню Джона Хопкінса Бейвью, де він помер приблизно через чотири години, згідно з документами звинувачення.

Прокурори заявили, що Відео з продуктового магазину Easy Win відобразило стрілянину. Згідно з їх повідомленням, на кадрах видно, як двоє чоловіків підходять до іншого чоловіка на Монтфорд-авеню і дістають пістолети. Один чоловік вдарив Толівера з пістолета і застрелив його, коли він лежав на землі. Інший чоловік, якого пізніше впізнали як Гладдена, також застрелив Толівера, коли той лежав на землі.

Свідок впізнав Гледдена на записі камери відеоспостереження, і Гледден підтвердив, що він був на відео під час допиту в поліції, згідно з прес-релізом прокуратури штату.

Кокс сказав, що сталася сутичка і що всі були озброєні.

«Це ще одна сумна обставина, коли, якби у людей не було зброї, це був би кулачний бій, і в цьому вся справа», – сказав Кокс про фатальну зустріч.

Як і Гладден, 28-річний Артур Холт повинен був з’явитися перед судом у середу. Прокурор дізнався про надзвичайну ситуацію в сім’ї під час відбору присяжних у середу, і справа Холта була відкладена до липня після короткого слухання в четвер вранці.

Адвокат Холта Кетрін Флінн відмовилася від коментарів.

Один з двох чоловіків, звинувачених у зйомці смертельних випадків у 2020 році в районі Макелдеррі-Парк в Балтіморі, був визнаний винним у вбивстві і засуджений до 50 років тюремного ув’язнення. Суд над іншим чоловіком, обвинуваченим у вбивстві 21-річного Донтрелла Толівера 6 квітня 2020 року, був відкладений після того, як в середу почався відбір присяжних. Кіт Гладден,…

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.