У трирівневій пивоварні і пивний починаються ремонтні роботи, власники яких сподіваються оживити головну вулицю Маунт-Ейрі.

Вже більше року Рей Тігнолл-молодший з Сайксвілла планує відкрити пивоварню в окрузі Керролл. Він і його партнер Біллі Диверсс тепер знаходяться в ідеальному місці – на головній вулиці Маунт-Ейрі.

Очікується, що liquidity Aleworks відкриється в травні в колишній будівлі банку площею 5500 квадратних футів на розі Північної головної вулиці і Проспект-роуд в Маунт-Ейрі, орендованому Тіньяллом і Диверсом, які дружать більше 20 років.

Цього тижня у трирівневому приміщенні розпочалися ремонтні роботи. Під час виступу 9 березня в Раді уповноважених з ліцензування округу Керролл Тіньялл сказав, що підвал буде використовуватися для пивоваріння, холодильного зберігання, механічних і електричних приміщень, ванної кімнати для співробітників і приміщення для консервування і сухого зберігання. На головному рівні розміститься основна пивна, де клієнти зможуть придбати пиво для пиття на місці або банки і гроулери на винос.

За словами Тігнолла, пивна буде проходити по всій довжині будівлі і займати близько половини площі. Старе банківське сховище На першому поверсі буде використовуватися для зберігання речей і ванних кімнат для кількох людей. На верхньому поверсі мезонін буде використовуватися в якості додаткового місця для пивної, в першу чергу, коли основний рівень буде повністю зайнятий.

Тігнолл сказав, що там будуть відкриті майданчики, де клієнти зможуть насолодитися пивом. Орендодавець побудує внутрішній дворик на південній стороні будівлі на рівні вулиці, який буде використовуватися в якості пивного саду для проведення спеціальних заходів.

Хоча пивоварня не буде продавати свою власну їжу, вона буде вітати вантажівки з їжею і дозволить доставляти їжу з інших підприємств. Тігнолл сказав, що було укладено партнерство з кафе Laurienzo Brick Oven на Саут-Мейн-стріт, щоб зробити замовлення на місці і доставити на пивоварню.

Тігнолл сказав, що він вважає, що Маунт-Ейрі може багато чого запропонувати, але йому потрібен експонат, місце, яке могло б залучити відвідувачів до міста з населенням близько 9600 чоловік.

«Ми безумовно сподіваємося стати таким розіграшем і залучити більше людей з інших міст», – сказав Тігнолл.

Перший Національний банк почав вести бізнес на цьому місці в 1904 році і залишався там до 1960 року. Інші фінансові установи використовували будівлю на початку 2000-х років, але будівля пустувала близько двох десятиліть. У 2020 році міська влада та волонтери працювали над очищенням зовнішнього вигляду будівлі та створенням простої спливаючої парковки на парковці покинутої будівлі.

Назва Liquidity Aleworks ‘ це натяк на банківське минуле будівлі. Тігнолл сказав, що він був зачарований порожньою структурою протягом багатьох років і хотів би зберегти її «в банківському стилі».

«Я бачив цю будівлю протягом тривалого часу, і я думав, що це було б класним місцем для пивоварні-ми любимо його історичний аспект [і] тип використовуваної архітектури», – сказав Тіньял.

Діверс з Монровії буде пивоваром. Він сказав, що планує провести на пивоварні живу музику, вікторини, книжкові клуби або пивне бінго. Тігнолл сказав, що місто Маунт-Ейрі також планує відкрити Фермерський ринок на стоянці.

«У нас також буде пара великих заходів протягом року [і] у нас, безумовно, буде кілька відкритих майданчиків, якщо ви віддаєте перевагу перебувати на вулиці — ми хочемо бути обізнаними [про проблеми зі здоров’ям] для людей, які все ще стурбовані COVID», – сказав Диверсс.

Меліса Торн, менеджер з економічного розвитку та Мейн-стріт в Маунт-Ейрі, сказала, що вона в захваті від планів пивоварні та її потенціалу для процвітання серед підприємств, які вже знаходяться на Мейн-стріт.

Вже більше року Рей Тігнолл-молодший з Сайксвілла планує відкрити пивоварню в окрузі Керролл. Він і його партнер Біллі Диверсс тепер знаходяться в ідеальному місці – на головній вулиці Маунт-Ейрі. Очікується, що liquidity Aleworks відкриється в травні в колишній будівлі банку площею 5500 квадратних футів на розі Північної головної вулиці і Проспект-роуд в Маунт-Ейрі, орендованому Тіньяллом…

Deja una respuesta