Синагога Аннаполіса святкує єврейське свято Пурім

У той час як деякі жителі Аннаполіса святкували День Святого Патріка, члени міської єврейської синагоги влаштували інше свято, відоме своїм веселощами і святковими костюмами, пожертвувавши сотні фунтів їжі місцевому продовольчому банку.

Члени Конгрегації Кнесет Ісраель доставили 425 фунтів продуктів харчування в продовольчий банк округу Енн Арундел в Кроунсвіллі в четвер в рамках святкування Пурима, єврейського свята, відзначеного обміном продуктами харчування та іншими актами альтруїзму. Серед них був Гленн Карр, якому прийшла в голову ідея проведення продовольчої акції.

«Я хотів залучити нашу громаду до роботи з громадськістю, і зробити це в дусі свята-прекрасна можливість для цього»,-сказав Карр, який відвідував синагогу на Спа-роуд більше 30 років.

Пурім святкується щорічно в пам’ять про порятунок єврейського народу від геноциду в Персії в п’ятому столітті до н. е., як сказано в Книзі Естері в єврейській Біблії або Старому Завіті. Історія говорить, що Аман, права рука перського царя Артаксеркса, вирішив вбити всіх євреїв в Персії. Але завдяки заступництву Естер, єврейської сироти і нової дружини царя, план Амана був зірваний, і євреї королівства були врятовані.

Протягом двох днів протягом єврейського місяця Адар євреї збираються на свята і карнавали, часто переодягаючись в костюми і маски. У це свято є чотири заповіді, або заповіді: слухати читання Книги Естері, їсти святкову трапезу, посилати подарунки друзям і роздавати милостиню бідним.

Конгрегація дозволила собі кілька вольностей в тлумаченні свята, об’єднавши останні дві заповіді, сказав рабин Девід Сіслен, який очолює синагогу з серпня.

«Це повністю втілює в собі імператив свята», – сказала Сіслен про їжу. «Іудаїзм надає великого значення виконанню заповідей, які допомагають іншим людям. Здійснюючи цдаку, або добровільні праведні вчинки, які не приносять ніякої користі самим собі, вони роблять це тільки для того, щоб допомогти бенефіціарам цього проекту «.

Продукти харчування надходять у критичний момент для продовольчого банку Енн Арундел, оскільки кількість пожертвувань, як правило, зменшується після нового року, сказала Сьюзан Томас, виконавчий директор продовольчого банку.

«Це величезна допомога прямо зараз. Це, безумовно, час року, коли пожертвування скорочуються», – сказав Томас. «Але нещодавно ми також побачили, що магазини намагаються тримати продукти на полицях, і тому наші пожертвування на збереження роздрібної торгівлі значно скоротилися, що робить подібні акції ще більш важливими».

У той час як Кнесет Ісраель і раніше брав участь у продовольчих забігах, прив’язати один до Пурима було новою і «чудовою» ідеєю, сказав Майкл Сіндер, який разом з двома іншими учасниками, Уолтом Бекерманом і Еліотом Коеном, складав пластівці, банки з томатним соусом і інші сухі товари на вантажному майданчику продовольчого банку.

Сіслен сказав, що він пишається зборами з 100 або близько того членів за те, що вони впоралися з цією подією. Деякі навіть спеціально ходили в продуктовий магазин, щоб купити дуже затребувані товари, такі як батончики для сніданку і поживні коктейлі, сказав він.

За словами Карра, ця ініціатива підняла моральний дух парафіян і показала, що в майбутньому продовольчі акції можуть бути можливі.

«Я думаю, що в цілому ми завжди повинні звертатися до тих, кому пощастило менше», – сказав він. «Ми робимо це в перший раз, і ви не знаєте, якою буде реакція, чи буде у вас менше коробки [їжі] або щось ще, але реакція була приголомшливою і приголомшливою».

У той час як деякі жителі Аннаполіса святкували День Святого Патріка, члени міської єврейської синагоги влаштували інше свято, відоме своїм веселощами і святковими костюмами, пожертвувавши сотні фунтів їжі місцевому продовольчому банку. Члени Конгрегації Кнесет Ісраель доставили 425 фунтів продуктів харчування в продовольчий банк округу Енн Арундел в Кроунсвіллі в четвер в рамках святкування Пурима, єврейського…

Deja una respuesta