Випускниця шкіл округу Енн Арундел, що стала вчителькою, визнана одним з кращих вчителів математики в США

Джоані Гулден зробить все, щоб змусити учнів початкової школи Глен Берні Парк займатися математикою.

Что-нибудь.

Гульден з’їв свинячу ногу. Вона була вся в слизу. Вона вирішила ці та інші веселі (і грубі) завдання, щоб заохотити студентів до практики та вдосконалення.

За цю самовідданість і результати, які вона і школа побачили, Гульден входить до числа тих, хто був визнаний кращим в країні президентом Джо Байденом завдяки президентській нагороді за видатні досягнення у викладанні математики та природничих наук.

Переможці отримують нагороду в розмірі 10 000 Доларів США від Національного наукового фонду, підписаний сертифікат від президента та поїздку до Вашингтона, округ Колумбія, згідно з прес-релізом Департаменту освіти штату Меріленд. Голден – один з 102 вчителів з усієї країни, які отримали визнання.

«Коли ви думаєте про навчання математики, ви думаєте про Джоані; у неї є справжня пристрасть, подібної до якої я ніколи не зустрічав. Все, що вона робить, вона робить з хвилюванням і захопленням», – сказала Колін Макфарланд, директор початкової школи Глен Берні Парк.

І ця взаємодія призвела до результатів і вищих балів з математики в парку Глен Берні.

Гульден сказав, що один із способів, яким студенти досягли успіху, – це програма First in Math, програма з захоплюючими математичними іграми, яка використовується по всій країні. Щоб заохотити студентів, Гульден та інші вчителі запропонували зайнятися деякими грубими заняттями, якщо студенти кинуть виклик самим собі в математиці.

Пам’ятаєш свинячу ніжку?

«Під час пандемії у нас дійсно з’явилося творче і нестандартне мислення, за допомогою завдань і відеороликів, якими ми ділилися з дітьми віртуально, що почало мотивувати їх вивчати факти і практикувати математичні завдання», – сказала вона.

І це спрацювало.

У 2019 році, коли Гульден приєднався до парку Глен Берні, школа зайняла 24-е місце в окрузі за першою математичною програмою. Сьогодні школа займає третє місце в окрузі і шосте місце в штаті, сказав Гульден.

Ці веселі випробування і мотиватори продовжаться і в цьому році.

«Їм не потрібно , щоб хтось їм говорив … вони повинні бути практичними, і вони повинні рости з питань, які ми можемо задати», – сказала Гульден про своїх учнів.

Гульден виріс у групі шкіл Олд-Мілл і закінчив середню школу Олд-Мілл в 2002 році. Вона щаслива викладати в кластері, де вона також виховує сім’ю.

«Мені подобається представляти парк Глен Берні», – сказала вона.

Коли вона вперше приїхала в парк Глен Берні кілька років тому, культура була іншою, але вона змінилася в позитивну сторону завдяки роботі і самовідданості учнів і співробітників школи, сказала вона.

«Вони так раді приходити кожен день, і тепер, коли ми бачимо деякі з їхніх посмішок, це ще краще», – сказала вона.

Гульден-Викладач математики I категорії, що означає, що її посада підтримується федеральним грантом, і у неї є деякі додаткові обов’язки, такі як складання планів професійного розвитку для колег-вчителів та інформаційні заняття для батьків. За словами Макфарланда, вона працює з командою вчителів першого класу в парку Глен Берні. У школі велика кількість учнів з низькими доходами.

Байден похвалив Гульдена та інших нагороджених вчителів у своїй заяві.

«Самовідданість, яку продемонстрували ці люди та організації, щоб підготувати студентів до кар’єри в областях STEM у важкий час для вчителів, студентів та сімей, відіграє величезну роль у американських інноваціях та конкурентоспроможності. Робота, яку виконують вчителі та наставники, гарантує, що діти нашої країни зможуть відкрити — для себе і для всіх нас — світ можливостей», – сказав Байден.

Губернатор Ларрі Хоган висловив подяку Гульдену та Меліссі Томпсон, керівнику проекту та вчителю природничих наук в початковій школі Арлінгтона в Балтіморі, які також отримали президентську премію за видатні досягнення у викладанні математики та природничих наук.

«Ваш ентузіазм, самовідданість і цілеспрямованість у наданні відмінної освіти наступному поколінню студентів штату Меріленд гідні захоплення, і я висловлюю свою глибоку подяку за вашу видатну роботу в класі і освітньому співтоваристві», – сказав Хоган в прес-релізі.

Джоані Гулден зробить все, щоб змусити учнів початкової школи Глен Берні Парк займатися математикою. Что-нибудь. Гульден з’їв свинячу ногу. Вона була вся в слизу. Вона вирішила ці та інші веселі (і грубі) завдання, щоб заохотити студентів до практики та вдосконалення. За цю самовідданість і результати, які вона і школа побачили, Гульден входить до числа тих,…

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada.