Більше ніяких снігових днів? Штат схвалює план шкіл Енн Арундел дозволити віртуальне навчання, коли дороги непрохідні

Учні округу Енн Арундел тепер можуть навчатися віртуально в негідні погодні дні, викликані снігом, вітром, дощем або іншими небезпечними умовами, входячи в систему будинку замість того, щоб брати вихідний і потенційно продовжувати навчальний рік.

Державний керуючий школами Мохаммед Чоудхурі встановив в цьому році стандарти використання віртуального навчання в непогожі погодні дні в штаті і попросив системи представити план, якщо вони зацікавлені.

Це зробили шістнадцять юрисдикцій, включаючи округ Енн Арундел. Ця опція доступна шкільним округам, які використовували дні негоди, вбудовані в їх шкільний календар. Після закінчення цих днів округи повинні додавати навчальний день для кожного дня, коли в погану погоду вони не відвідують школу, часто вимагаючи, щоб округи скасовували інші вихідні або продовжували навчальний рік, щоб відповідати встановленим штатом 180 дням навчання.

План округу був затверджений 24 лютого, і тепер AACPS може просити студентів працювати з дому в непогожі погодні дні замість вихідного дня.

Якщо студенти не ввійдуть у систему, вони матимуть можливість виконувати завдання, які були пропущені, йдеться в плані системи, який розміщений в Інтернеті.

Державний сенсор. Брайан Сімонер, республіканець з Пасадени, і Джим Розапепе, демократ, який представляє округи Принс Джордж і Енн Арундел, є співавторами законопроекту SB 717, який прийме нову державну політику і перетворить її в закон.

Симонер сказав, що замість того, щоб через негоду взимку закривати школи, продовжуючи навчальний рік до літа, юрисдикції можуть вирішити провести віртуальний день. Хоча це може означати меншу кількість снігових днів, це не вплине на літні заходи, сказав він. Вибір залишається за місцевими шкільними керівниками.

«Кожна місцева рада може вирішити, що краще для їх розташування», – сказав він.

Департамент освіти штату Меріленд і державні школи округу Енн Арундел підтримують законопроект.

Законопроект був схвалений Сенатом штату в середу.

Представник AACPS Боб мосьє заявив, що ця опція дає системі ще один спосіб впоратися з поганою погодою, тому система була застосована в цьому році, а також підтримує SB 717.

«Це дає можливість уникнути продовження навчального року і забезпечує більш безперервне навчання учнів у разі перемикання», – сказав мосьє в електронному листі. “У той же час перемикання не є обов’язковим, і це дає можливість, де це можливо, зберегти снігові дні — великий американський скарб для молоді та молодих душею — для студентів по всьому нашому округу».

Згідно з планом шкільної системи округу, в громаді округу Південна Енн Арундел проживають 10 учнів, у яких немає підключення до Інтернету або мобільного зв’язку. Цим студентам буде запропоновано транспорт до найближчого місця, де вони зможуть взяти участь у віртуальному навчанні. Якщо погода буде настільки суворою, що перешкодить цій подорожі, учні зможуть додзвонитися в клас за допомогою телефонного зв’язку, згідно з планом AACPS.

Законопроект включає специфікації, запитані департаментом освіти штату, щоб гарантувати, що віртуальне навчання в непогожі погодні дні не зашкодить навчанню.

«Дослідження по всій країні ясно показали, що для переважної більшості студентів віртуальне навчання не є ефективною формою навчання», – йдеться в повідомленні департаменту в представлених свідченнях для SB 717.

Віртуальні шкільні дні триватимуть не менше чотирьох годин з урахуванням відвідуваності. У вас буде можливість надолужити згаяне в цей день, і школи повинні мати план надання пристроїв і доступу в Інтернет, а також задоволення потреб учнів за допомогою індивідуальних освітніх планів.

Учні округу Енн Арундел тепер можуть навчатися віртуально в негідні погодні дні, викликані снігом, вітром, дощем або іншими небезпечними умовами, входячи в систему будинку замість того, щоб брати вихідний і потенційно продовжувати навчальний рік. Державний керуючий школами Мохаммед Чоудхурі встановив в цьому році стандарти використання віртуального навчання в непогожі погодні дні в штаті і попросив…

Deja una respuesta